Dječji tjedan

Što djeca vole ? Pitanje je na koje smo u starijoj skupini potražili odgovor u dječjem tjednu :
• djeca se vole puno igrati
• djeca vole pisati slova
• djeca vole biti vani
• djeca se vole voziti na biciklu
• djeca vole pjevati i plesati
• djeca vole šetati
Poštujući želje djece u ovom smo tjednu zato pokušali sve i više od toga ostvariti.Pustili smo mašti na volju i oslikali kredama korzo,posjetili autobus Dokuarta „Brzi Vinko“ i pogledali dva dokumentarna kratka filma o prvoj ljubavi i životu djece u dalekoj Africi.
U našoj skupini na svakom se koraku osjeti duh zajedništva, tolerancije i prijateljstva pa smo u ovom tjednu to okrunili izradom zastave prijateljstva naše skupine.
Ako želite znati što je potrebno za pravo prijateljstvo probajte naš iskušani recept:
RECEPT ZA PRAVO PRIJATELJSTVO
1. Da se svi zajedno igramo
2. Igranje i slaganje
3. Puno igre
4. Puno druženja
5. Puno prijatelja
6. Puno ljubavi
7. Sve što imaš-podijeli
Prijateljski pozdrav od prijatelja i teta Melite i Klaudije iz starije skupine na Matoševom trgu.
dječji tjedan1

User comments