TITLE

DESCRIPTION

OBAVIJEST RODITELJIMA

Dječji vrtić Bjelovar sudjeluje kao partner u projektu „Vrtići po želji roditelja“, čiji je nositelj Grad Bjelovar. Projekt je prijavljen na natječaj  Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku ”Vrtići za skladniji život” objavljenog u okviru otvorenog poziva za dodjelu bespovratnih sredstava Unapređenje usluga za djecu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, financiranog iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

DJEČJI VRTIĆ BJELOVAR PRIMA PRIJAVE ZAINTERESIRANIH RODITELJA/SKRBNIKA ZA PROGRAME:

• REDOVITI PRIMARNI PROGRAM U POSLIJEPODNEVNIM SATIMA, koji će se provoditi u matičnom objektu vrtića na adresi Trg A. G. Matoša 8a svaki radni dan od 11:00 – 21:00 i namijenjen je djeci od navršene tri godine života do polaska u osnovnu školu

• PRODULJENI BORAVAK, koji će se provoditi u područnom vrtiću na adresi Alojzija Stepinca 36 svaki radni dan od 16:00 – 19:00 i namijenjen je djeci od navršene tri godine života do polaska u osnovnu školu

NAVEDENI PROGRAMI SU BESPLATNI, ODNOSNO BEZ IKAKVE NAKNADE ZA RODITELJE/SKRBNIKE !

Za dodatne informacije i upise u ponuđene programe roditelji/skrbnici mogu se javiti svaki radni dan od 8:00 – 12:00 u matičnom objektu Dječjeg vrtića Bjelovar, Trg A. G. Matoša 8a ili na broj telefona: 043/246-800, 043/246-750.

PRIJAVE SE PRIMAJU DO POPUNJENJA KAPACITETA !