Zaposlenici

Anna Lauš

ravnateljica

Kaja Crnković-Kozić

tajnica

Financijsko – računovodstvena služba

Romana Vučemilo

zamjena Danijela Kovač

Goranka Šimunović

računovodstvo

Ljerka Kovačić

računovodstvo

Stručni tim

Ines Tomić

pedagoginja

Melita Cazin

psihologinja

Maja Lazić

defektologinja

Anamarija Pokos

viša medicinska sestra
zamjena Andrea Čeh

Odgojiteljice  u primarnom programu

 

MATOŠEV TRG
Trg A.G. Matoša 8a
PČELICE S. Aušperger – M. Krolo
SOVICE K. Bajza – M. Turina
LEPTIRIĆI LJ. Jakovljević – V. Kušec
RIBICE S. Franić – N. Rezo
SPORTIĆI T. Hajtić – B. Rođak
PTIČICE K. Krmpotić – T. Pavlović
MALCI Z. Jovančević – D. Kovač
PODRUČNI VRTIĆ
A. Stepinca 36
ZVJEZDICE M. Beljan – I. Pavić
VJEVERICE L. Babić – S. Đipalo
TIKVIĆI K. Drljanovčan – K. Hrubi Presečki
PČELICE A. Prebježić – Đ. Romić
JEŽIĆI G. Marčeta – A. Mihatović
NOVE JASLICE
A. Stepinca 36
VRAPČIĆI S. Čanađija – S. Mikšec
LEPTIRIĆI S. Krmpotić – A. Šiprak
BUBAMARE S. Laković – N. Maturanec
JABUČICE K. Dijanović – D. Gibas
FRANKOPANSKE  JASLICE
K. Frankopana 6a
PATULJČIĆI V Hautman – M. Kolar
LOPTICE D. Hadžamija – I. Pavić
FRANJEVAČKE JASLICE
A. Mihanovića 8a
OBLAČIĆI A. Barić – A. Rusman
BALONČIĆI D. Požgaj – R. Ružić
JEŽIĆI I. Jasenko – M. Pintar
RADNIČKO NASELJE
Radničko naselje prilaz II br. 3
ZVJEZDICE A. Jagodić – Lj. Koščević
VRAPČIĆI M. Glavaš – I. Milković
SOVE I. Turković – Ž. Vid (zamjena D. Kos)

 

Odgojiteljica u programu predškole

 

PROGRAM PREDŠKOLE
A. Pleskalt

 

Odgojitelji u programima EU projekta ”Vrtići po želji roditelja”

 

POSLIJE-PODNEVNI PROGRAM
N. Horvat
Trg A.G. Matoša 8a L. Kenđel (zamjena K. Novak Pavičić)
S. Ravenščak
T. Turković
KRAĆI PROGRAM NJEGOVANJA
TRADICIJSKE KULTURE I FOLKLORA
A. Halgaš
A. Stepinca 36
PROGRAM PREDŠKOLE
‘SIGURNO U ŠKOLU”
A. Halgaš
Trg A.G. Matoša 8a

 

Pomoćno i tehničko osoblje

 

Kuharice
V. Kostelac
J. Jugović
N. Lebinac
I. Martić
M. Rebić
Lj. Sučić
Servir/spremačice
A. Marinković
M. Mraz
S. Kiš
M. Škara
L. Zovko
Spremači(ce)
B. Benkus
A. Gadžo
L. Grantverger
N. Kiternaš
R. Kovač
B. Krnjak
M. Kurta
V. Ljuna
LJ. Marek
A. Rihtarić
A. Svečnjak
Pralja
J. Petrlić
Majstori
S. Atlija
Ž. Pavec
Ekonom
M. Pranjić