Dječjem vrtiću Bjelovar dodijeljena je oznaka kvalitete za eTwinning projekt

Dječjem vrtiću Bjelovar dodijeljena je oznaka kvalitete za eTwinning projekt ”Benim Ritmim, Benim Dünyam” (My Rhythm, My World). U projektu su sudjelovala djeca i odgojitelji iz Turske, Poljske, Malte i Hrvatske. Tijekom provedbe ovog eTwinning projekta korištene su pedagoške inovacije i različite metode u provođenju aktivnosti te su postavljeni jasni ciljevi za razvoj ključnih kompetencija. Suradnja i komunikacija među partnerskim vrtićima je ostvarena putem chata na Twinspaceu te putem videokonferencija. Tijekom provedbe korišteni su IKT alati koje su koristili odgojitelji i djeca sukladno svojoj dobi. Diseminacija je provedena na web stranici vrtića i partnera projekta, Twinspaceu te na dječjoj manifestaciji Cvjetno korzo. Provedena je evaluacija projekta.