Dječjem vrtiću Bjelovar dodijeljena je oznaka kvalitete za eTwinning projekt

Dječjem vrtiću Bjelovar dodijeljena je oznaka kvalitete za eTwinning projekt

Dječjem vrtiću Bjelovar dodijeljena je oznaka kvalitete za eTwinning projekt ”Benim Ritmim, Benim Dünyam” (My Rhythm, My World). U projektu su sudjelovala djeca i odgojitelji iz Turske, Poljske, Malte i Hrvatske. Tijekom provedbe ovog eTwinning projekta korištene su pedagoške inovacije i različite metode u provođenju aktivnosti te su postavljeni jasni ciljevi za razvoj ključnih kompetencija. Suradnja i komunikacija među partnerskim vrtićima je ostvarena putem chata na Twinspaceu te putem videokonferencija. Tijekom provedbe korišteni su IKT alati koje su koristili odgojitelji i djeca sukladno svojoj dobi. Diseminacija je provedena na web stranici vrtića i partnera projekta, Twinspaceu te na dječjoj manifestaciji Cvjetno korzo. Provedena je evaluacija projekta.

Podijeli s prijateljima!