Natječaj za izbor odgojitelja/ice djece rane i predškolske dobi - 3 /tri/izvršitelja/izvršiteljice - rad na određeno vrijeme

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, i 94/13,98/19), članka 46. Statuta Dječjeg vrtića Bjelovar-pročišćeni tekst članka 12. Pravilnika o radu, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bjelovar objavljuje Natječaj za izbor odgojitelja/ice djece rane i predškolske dobi – 3 /tri/izvršitelja/izvršiteljice – rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjena za privremeno nenazočne odgojno – obrazovne radnice.