Natječaj za izbor odgojitelja/ice djece rane i predškolske dobi-pripravnik/pripravnica – / 1/jedan/jedna izvršitelj/izvršiteljica

Natječaj za izbor odgojitelja/ice djece rane i predškolske dobi-pripravnik/pripravnica - / 1/jedan/jedna izvršitelj/izvršiteljica

Na  temelju članka 26. I čl.28. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, i 94/13.,98/19), članka 46. Statuta Dječjeg vrtića Bjelovar-pročišćeni tekst, članka 12. Pravilnika o radu, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bjelovar  objavljuje Natječaj za izbor odgojitelja/ice djece rane i predškolske dobi-pripravnik/pripravnica – / 1/jedan/jedna izvršitelj/izvršiteljica-rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, obavljanje pripravničkog staža u trajanju do 12 mjeseci,

U nastavku preuzmite dokument natječaja.

Podijeli s prijateljima!