NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA / ODGOJITELJICE DJECE PREDŠKOLSKE DOBI – 1 /jedan izvršitelj / izvršiteljica – rad na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu – upražnjeno radno mjesto

NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA / ODGOJITELJICE DJECE PREDŠKOLSKE DOBI - 1 /jedan izvršitelj / izvršiteljica - rad na neodređeno vrijeme,  u punom radnom vremenu – upražnjeno radno mjesto

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19,57/22, 101/23), članka 46. Statuta Dječjeg vrtića Bjelovar – pročišćeni tekst, članka 12. Pravilnika o radu, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bjelovar objavljuje NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA/ODGOJITELJICE DJECE PREDŠKOLSKE DOBI – 1 /jedan/izvršitelj/izvršiteljica – rad na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu – upražnjeno radno mjesto.

PREUZMITE NATJEČAJ
Podijeli s prijateljima!