NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA / ODGOJITELJICE DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI – 1 izvršitelj / izvršiteljica – rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjene za privremeno nenazočnu radnicu

NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA / ODGOJITELJICE DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI - 1 izvršitelj / izvršiteljica - rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjene za privremeno nenazočnu radnicu

Na temelju članka 26. st.2.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, i 94/13.,98/19/.,57/22., članka 46. Statuta Dječjeg vrtića Bjelovar-pročišćeni tekst-,članka 12. Pravilnika o radu, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bjelovar objavljuje NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA / ODGOJITELJICE DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI – 1 izvršitelj / izvršiteljica – rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjene za privremeno nenazočnu radnicu.

PREUZMITE NATJEČAJ
Podijeli s prijateljima!