NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA/ODGOJITELJICE DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI – /1 / jedan/jedna izvršitelj/izvršiteljica-rad na određeno vrijeme

NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA/ODGOJITELJICE DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI - /1 / jedan/jedna izvršitelj/izvršiteljica-rad na određeno vrijeme

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), članka 46. Statuta Dječjeg vrtića Bjelovar-pročišćeni tekst-, članka 37. stavka 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bjelovar objavljuje NATJEČAJ ZA IZBOR ODGOJITELJA/ODGOJITELJICE DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI – /1 / jedan/jedna izvršitelj/izvršiteljica-rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjene za radno mjesto odgojiteljice koja je imenovana ravnateljicom.

PREUZMITE NATJEČAJ
Podijeli s prijateljima!