Natječaj za izbor odgojitelja/odgojiteljice djece rane i predškolske dobi – jedan/jedna/1/ izvršitelj/izvršiteljica-rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjene privremeno nenazočne radnice

Natječaj za izbor odgojitelja/odgojiteljice djece rane i predškolske dobi - jedan/jedna/1/ izvršitelj/izvršiteljica-rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjene privremeno nenazočne radnice

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, i 94/13.,98/19), članka 46. Statuta Dječjeg vrtića Bjelovar-pročišćeni tekst-,članka 12. Pravilnika o radu, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bjelovar objavljuje Natječaj za izbor odgojitelja/odgojiteljice djece rane i predškolske dobi – jedan/jedna/1/ izvršitelj/izvršiteljica-rad na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, po osnovu zamjene privremeno nenazočne radnice.

Podijeli s prijateljima!