NATJEČAJ ZA IZBOR RADNIKA/CE – ZDRAVSTVENOG/NE VODITELJA/ICE – jedan/jedna / 1 / izvršitelj / izvršiteljica, sklapa Ugovor o radu na neodređeno vrijeme

NATJEČAJ ZA IZBOR RADNIKA/CE – ZDRAVSTVENOG/NE  VODITELJA/ICE - jedan/jedna / 1 / izvršitelj / izvršiteljica, sklapa Ugovor o radu na neodređeno vrijeme

Na temelju članka 26. st.2.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, i 94/13.,98/19/.,57/22., članka 46. Statuta Dječjeg vrtića Bjelovar-pročišćeni tekst, članka 12. Pravilnika o radu, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bjelovar objavljuje: NATJEČAJ ZA IZBOR RADNIKA/CE – ZDRAVSTVENOG/NE VODITELJA/ICE – jedan/jedna / 1 / izvršitelj / izvršiteljica, sklapa Ugovor o radu na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, uz obvezu probnog rada u trajanju od dva mjeseca.

PREUZMITE NATJEČAJ
Podijeli s prijateljima!