Odluka o izmjeni i dopuni odluke o utvrđivanju mjerila za sudjelovanje roditelja – korisnika usluga u cijeni programa Dječjeg vrtića Bjelovar

Odluka o izmjeni i dopuni odluke o utvrđivanju mjerila za sudjelovanje roditelja - korisnika usluga u cijeni programa Dječjeg vrtića Bjelovar

Temeljem članka 48. stavka 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (“Narodne novine” broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) i članka 32. stavka 1. točke 19. Statuta Grada Bjelovara (“Službeni glasnik Grada Bjelovara” 2/21), Gradsko vijeće Grada Bjelovara na 14. sjednici održanoj 22. prosinca 2022. godine donijelo je Odluku o izmjeni i dopuni odluke o utvrđivanju mjerila za sudjelovanje roditelja – korisnika usluga u cijeni programa Dječjeg vrtića Bjelovar.

PREUZMITE DOKUMENT
Podijeli s prijateljima!