Oslobađanje od plaćanja za treće i svako slijedeće dijete koje ostvaruje program!

Oslobađanje od plaćanja za treće i svako slijedeće dijete koje ostvaruje program!

Poštovani roditelji, odlukom Gradskog vijeća Grada Bjelovara i dopunama pravilnika o upisu utvrđeno je da se da se roditelji skrbnici za treće i svako slijedeće dijete u vrtiću oslobađaju sudjelovanja u cijeni programa, ako su prvo i drugo dijete polaznici osnovne škole s primjenom od 01.02.2021. godine.

Postupak utvrđivanja oslobađanja od plaćanja kako je naprijed navedeno, pokreće se pisanim zahtjevom roditelja, obrazac zahtjeva u prilogu.

Prilog kojeg su i potvrde-javne isprave da su prvo i drugo dijete polaznici osnovne/osnovni škole. Stoga vas molimo, kako bi dječji vrtić postupao po odluci i pravilniku da se u periodu od 01.02. do 10.02. 2021. godine podnesu zahtjevi u računovodstvo vrtića radi pokretanja postupka oslobađanja od plaćanja za treće i svako slijedeće dijete koje ostvaruje program.

U nastavku klikom na gumb niže preuzmite obrazac.

Podijeli s prijateljima!