Pozdravljamo proljeće

Pozdravljamo proljeće

Šetamo…šetamo…oko jaslica, bližom okolicom, po ravnim stazicama, uzbrdicama.
Gazimo stepenicama, preskačemo žljebiće, lokvice.
Nakon šetnje ručak je još slađi.

odgojiteljice: Dubravka Hađamija i Tatjana Pavlović

img202img201

Podijeli s prijateljima!