Dječji vrtić Bjelovar sudjeluje kao partner u projektu „Vrtići po želji roditelja“

Dječji vrtić Bjelovar sudjeluje kao partner u projektu „Vrtići po želji roditelja“

Dječji vrtić Bjelovar sudjeluje kao partner u projektu „Vrtići po želji roditelja“, čiji je nositelj Grad Bjelovar. Projekt je prijavljen na natječaj  Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku ”Vrtići za skladniji život” objavljenog u okviru otvorenog poziva za dodjelu bespovratnih sredstava Unapređenje usluga za djecu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, financiranog iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

DJEČJI VRTIĆ BJELOVAR PRIMA PRIJAVE ZAINTERESIRANIH RODITELJA/SKRBNIKA ZA PROGRAME:

  • REDOVITI PRIMARNI PROGRAM U POSLIJEPODNEVNIM SATIMA, koji će se provoditi u matičnom objektu vrtića na adresi Trg A. G. Matoša 8asvaki radni dan od 11:00 – 21:00 i namijenjen je djeci od navršene tri godine života do polaska u osnovnu školu
  • PRODULJENI BORAVAK, koji će se provoditi u područnom vrtiću na adresi Alojzija Stepinca 36svaki radni dan od 16:00 – 19:00 i namijenjen je djeci od navršene tri godine života do polaska u osnovnu školu

NAVEDENI PROGRAMI SU BESPLATNI, ODNOSNO BEZ IKAKVE NAKNADE ZA RODITELJE/SKRBNIKE !

 

Zahtjevi za upis u programe u sklopu projekta  “ Vrtić po želji roditelja” 

primati će se od 1. do 5. travnja 2019. godine od 8,00-12,00 sati

u matičnom objektu na Trgu A. G. Matoša 8a.

Više na linku: Dječji vrtić Bjelovar sudjeluje kao partner u projektu „Vrtići po želji roditelja“

Podijeli s prijateljima!