Rezultati upisa djece u područno odjeljenje u Gudovcu u tekućoj 2020. / 2021. godini

Rezultati upisa djece u područno odjeljenje u Gudovcu u tekućoj 2020. / 2021. godini

Dječji vrtić Bjelovar,Povjerenstvo za upis djece u redoviti 10-satni program za Područno odjeljenje u Gudovcu za tekuću pedagošku 2020/2021. godinu, u skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka, objavuljuje rezultate po prijavama za upis djece u područno odjeljenje u Gudovcu u tekućoj 2020./2021. godini.

Roditelji kojima je zahtjev pozitivno riješen bit će obaviješteni o daljnjem tijeku postupka upisa djece u područno odjeljenje u Gudovcu na način objave na web stranici vrtića i oglasnoj ploči /vratima vrtića na Trgu A.G. Matoša 8a.

Molimo roditelje koji su podnijeli zahtjev, a isti je pozitivno riješen, da u slučaju odustanka od smještaja djeteta izvijeste !

Roditelji koji su podnijeli zahtjev za upis djeteta u Područno odjeljenje u Gudovcu, a koji zahtjev nije pozitivno riješen mogu uložiti žalbu –prigovor u roku od 8 dana od dana objave rezultata upisa.

U Bjelovaru, 18.02.2021.
Povjerenstvo za upis djece

U nastavku preuzmite dokument / popis!

Podijeli s prijateljima!