Upis djece u 10-satni redoviti program za područno odjeljenje Gudovac

Budući su u tijeku predhodne radnje za početak rada područnog odjeljenja u Gudovcu obavještavamo vas da će Dječji vrtić bjelovar zaprimati zahtjeve roditelja za upis djece u 10-satni redoviti program za područno odjeljenje Gudovac.

Zahtjevi za upis djece zaprimat će se u period od 01.02. do 05.02.2021. godine.

Popunjeni i potpisani obrazac dostavlja se osobno u vrtić na Trgu A.G. Matoša u vremenu od 9:00 do 12:00 sati.

Roditelji, koji su podnijeli zahtjev za upis u dječji vrtić, tijekom ožujka 2020. godine, a čija djeca ne ostvaruju program, mogu svoj  zahtjev potvrditi u gore navedenom roku.

Povjerenstvo za upis objaviti će rezultate po prijavama 18. veljače 2021. godine.

Molimo roditelje da se pridržavaju navedenih vremenskih termina i preporučenih smjernica HZJZ o održavanju fizičke distance i dezinfekcije ruku.

Obrazac zahtjeva preuzmite klikom na gumb niže.